Ferie 17 ODH „DOLINA”

Utworzono dnia 07.02.2018

Harcerki Doliny tegoroczne ferie spędziły bardzo pracowicie. Spotkałyśmy się na dwóch zbiórkach w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Waplewie.
Podczas pierwszej zbiórki obejrzałyśmy 2 prezentacje multimedialne, przygotowane przez Julię Waśk. Pierwsza przybliżyła nam postać Roberta Baden – Powella, druga pomogła nam uświadomić sobie, że zimowy wypoczynek musi być nie tylko przyjemny, ale musi być bezpieczny. Oprócz tego wszystkie zamieniłyśmy się w pogodynki. Nagrywałyśmy krótkie filmiki, w których prezentowałyśmy pogodę. Nasze drugie spotkanie to ćwiczenia musztry  (przecież musi ją umieć każda harcerka ) oraz szyfrowanie. Dla relaksu wraz z uczniami szkoły brałyśmy udział w zajęciach z udzielania pierwszej pomocy i karaoke.

Ferie 17 ODH "Dolina"

Utworzono dnia 07.02.2018, 19:30