Nocka drużyny

Utworzono dnia 10.01.2018

30 grudnia nasza drużyna spotkała się w Olsztynie na nocce, podczas której podsumowywałyśmy mijający rok. Było co wspominać. Rok upłynął nam bardzo pracowicie, ale i przyjemnie. Na miejsce zbiórki dotarłyśmy zapakowane po czubki plecaków. Dla Zuzi był to pierwszy wyjazd z nami. Mamy ogromną nadzieję, że jest zadowolona i że spodobała jej się nasza harcerska rodzina. Dzień rozpoczęła gra terenowa ulicami miasta poprzedzona zajęciami rozwijającymi nasze umiejętności z posługiwania się mapą. Potem wiadomości te wykorzystywałyśmy w praktyce. Nie było łatwo, ale dotarłyśmy do celu. Tego wieczoru nasza Dolina wzbogaciła się o kolejną wspaniałą przyboczną – Wiktorię Waśk – której życzymy sukcesów, spełniania się w roli przybocznej, a także czerpania z tej funkcji radości i energii.
Z niecierpliwością czekamy na zimowy biwak.

Nocka drużyny

Utworzono dnia 10.01.2018, 19:11