Nowy rok harcerski

Utworzono dnia 22.10.2018

Wspólnie rozpoczęliśmy nowy rok harcerski; w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Waplewie  odbyła się pierwsza zbiórka. Bardzo cieszyłyśmy się ze wspólnie spędzonego czasu. Chciałybyśmy podzielić się z Wami naszymi wspomnieniami z wakacji.
Od 2 do 21 lipca byłyśmy na obozie w Łańsku, czas mijał niesamowicie szybko. Z całego serduszka dziękujemy 8 ODH "Szperacze", 28 Krakowskiej Drużynie Harcerek "Buki" i 73 Drużynie "Ostoja". Były to wspaniałe trzy tygodnie, Cieszymy się, że mogłyśmy tak produktywnie i co najważniejsze, wśród harcerzy, spędzić wakacyjny czas.
Po obozie czekały na nas kolejne atrakcje. Spotkałyśmy się na zbiórce w Olsztynie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

zastępowa Julia Waśk

Nowy rok harcerski