„Lokomotywa”

Utworzono dnia 17.12.2019

Na rodziców klasy I  można liczyć. Z inicjatywy  wychowawcy i nauczyciela biblioteki postanowili, razem ze swoimi dziećmi wystawić przedstawienie pt. „Lokomotywa”. Wraz z pojawieniem się tego pomysłu  rozpoczęła się burza mózgów. Rozpoczęto przygotowania od  przydzielenia ról i wyszukiwania pomysłów na przebranie, dekorację oraz muzykę, towarzyszącą „aktorom”. Po kilku próbach, udało się zaprezentować  wiersz Juliana Tuwima zgromadzonym w sali gimnastycznej 7 grudnia widzom, podczas III Biegu Mikołajkowego. W zależności od roli, kolejni aktorzy wchodzili lub toczyli się w rytm muzyki, eksponując przygotowane stroje. Zaciekawienie i zadowolenie zebranej widowni, dodawał otuchy występującym. W rytm piosenki „Jedzie pociąg z daleka” kolorowy korowód przejechał przez całą salę. W przedstawieni wzięły również udział nasze panie – p. I. Tomaszewska, p. M. Kuca oraz uczennice z klasy VII – Ola Górska i Ania Orłowska. Wszystkim zaangażowanym  w to radosne przedsięwzięcie bardzo dziękujemy.

„Lokomotywa”

Utworzono dnia 17.12.2019, 13:40