Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Waplewie

Konsultacje z nauczycielami

Czcionka:

 

 

KONSULTACJE  Z NAUCZYCIELAMI 

Wszyscy  chętnie pomożemy w rozwiązywaniu  codziennych  problemów związanych z edukacją  zdalną.

 

L.p.

Imię i Nazwisko

Dzień

Godzina

Kontakt

1.

Danuta Wieczorek

Wtorek 

14.00 – 15.00

dwieczorek@zspwaplewo.szkolna.net

2.

Małgorzata Bukowska

Środa

14.00 - 15.00

mbukowska@zspwaplewo.szkolna.net

3.

Hanna Cieśla

Poniedziałek

13.30 - 14.30

hciesla@zspwaplewo.szkolna.net

4.

Danuta Czerwińska

Poniedziałek

14.00 - 15.00

dczerwinska@zspwaplewo.szkolna.net

5.

Anna Przywoźna

Środa

13.00 - 14.00

aprzywozna@zspwaplewo.szkolna.net

6.

Andrzej Duda

Poniedziałek

15.00 - 16.00

aduda@zspwaplewo.szkolna.net

7.

Agnieszka Jabłonowska

Poniedziałek 

13.00 - 14.00

ajablonowska@zspwaplewo.szkolna.net

8.

Jacek Kamieniecki

Poniedziałek

15.00-16.00

jkamieniecki@zspwaplewo.szkolna.net

9.

Joanna Kolek

Wtorek

15.00 - 16.00

jkolek@zspwaplewo.szkolna.net

10.

Anna Krasowska

Czwartek

15.00-16.00

akrasowska@zspwaplewo.szkolna.net

11.

Danuta Król

Poniedziałek

15.00 - 16.00

dkrol@zspwaplewo.szkolna.net

12.

Marta Kuca

   Wtorek

16.00 - 17.00

martakuca@zspwaplewo.onmicrosoft.com

13.

Małgorzata Moroz

Wtorek

13.00 - 14.00

mmoroz@zspwaplewo.szkolna.net

14.

Marzena Obuchowicz

Wtorek

13.00 - 14.00

mobuchowicz@zspwaplewo.szkolna.net

15.

Wanda Redys

Środa 

14.00 - 15.00

wandaredys@zspwaplewo.szkolna.net

16.

Katarzyna Rochoń

Środa

15.00 - 16.00

krochon@zspwaplewo.szkolna.net

17.

Iwona Roczan – Hodyra

Wtorek

16.00-17.00

ihodyra@zspwaplewo.szkolna.net

18.

Jolanta Rutkiewicz

Poniedziałek

14.00-15.00

jrutkiewicz@zspwaplewo.szkolna.net

19.

Iwona Tomaszewska

Czwartek

14.00-15.00

itomaszewska@zspwaplewo.szkolna.net

20.

Monika Trochim

Środa

11.00 - 12.00

mtrochim@zspwaplewo.szkolna.net

21.

Małgorzata Zapadka

Środa

14.30 - 15.30

mzapadka@zspwaplewo.szkolna.net

 

Kontakt   -  Librus, MS Office 365.

Ewentualny kontakt telefoniczny po przekazaniu  numeru telefonu nauczycielowi.

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

Certyfikat "Mały miś w świecie wielkiej literatury"