Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Waplewie

Konsultacje z nauczycielami

Czcionka:

 

KONSULTACJE  Z NAUCZYCIELAMI 
OD 08.06.2020r
.

Wszyscy  chętnie pomożemy w rozwiązywaniu  codziennych  problemów związanych z edukacją  zdalną.

 

L.p.

Imię i Nazwisko

Dzień

Godzina

Kontakt

1.

Danuta Wieczorek

Codziennie

12.00 – 13.00

dwieczorek@zspwaplewo.szkolna.net

2.

Magdalena Archacka

Piątek

Zakładka
e-psycholog
strona szkoły

marchacka@zspwaplewo.szkolna.net

tel. 693832732

3.

Małgorzata Bukowska

Wtorek

Szkoła

Zakładka
e-pedagog
10.30-15.30

mbukowska@zspwaplewo.szkolna.net

4.

Katarzyna Chmielewska

Środa

14.00-15.00

kchmielewska@zspwaplewo.szkolna.net

5.

Hanna Cieśla

Środa

Szkoła

12.00-14.30

hciesla@zspwaplewo.szkolna.net

6.

Danuta Czerwińska

Wtorek

13.45-14.45

dczerwinska@zspwaplewo.szkolna.net

7.

Sebastian Derkies

Wtorek

14.00-15.00

sderkes@zspwaplewo.szkolna.net

8.

Andrzej Duda

Poniedziałek

15.00-16.00

aduda@zspwaplewo.szkolna.net

9.

Karolina Gątarz

Wtorek

14.00-15.00

kgatarz@zspwaplewo.szkolna.net

10.

Agnieszka Jabłonowska

Wtorek

Szkoła

Środa

Szkoła

12.00-14.30

 

13.00-14.30

ajablonowska@zspwaplewo.szkolna.net

11.

Jacek Kamieniecki

Poniedziałek

15.00-16.00

jkamieniecki@zspwaplewo.szkolna.net

12.

Joanna Kolek

Środa

Szkoła

Zakładka
e-biblioteka
09.00 - 15.00

jkolek@zspwaplewo.szkolna.net

13.

Anna Krasowska

Czwartek

15.00-16.00

akrasowska@zspwaplewo.szkolna.net

14.

Danuta Król

Środa

Szkoła

12.00-13.00

dkrol@zspwaplewo.szkolna.net

15.

Marta Kuca

Poniedziałek

14.30-15.30

martakuca@zspwaplewo.onmicrosoft.com

16.

Małgorzata Moroz

Środa

16.00-17.00

mmoroz@zspwaplewo.szkolna.net

17.

Marzena Obuchowicz

Środa

11.00-12.00

mobuchowicz@zspwaplewo.szkolna.net

18.

Wanda Redys

Wtorek

Szkoła

Środa

szkoła

12.00-14.30

 

12.00-14.30

wandaredys@zspwaplewo.szkolna.net

19.

Katarzyna Rochoń

Środa

13.00-14.00

krochon@zspwaplewo.szkolna.net

20.

Iwona Roczan – Hodyra

Wtorek

16.00-17.00

ihodyra@zspwaplewo.szkolna.net

21.

Jolanta Rutkiewicz

Środa

12.00-13.00

jrutkiewicz@zspwaplewo.szkolna.net

22.

Marianna Szydłowska

Czwartek

14.00-15.00

mszydłowska@zspwaplewo.szkolna.net

23.

Iwona Tomaszewska

Wtorek

14.00-15.00

itomaszewska@zspwaplewo.szkolna.net

24.

Monika Trochim

Środa

16.00-17.00

mtrochim@zspwaplewo.szkolna.net

25.

Agnieszka Waśk

Poniedziałek

14.00-15.00

awask@zspwaplewo.szkolna.net

26.

Małgorzata Zapadka

Środa

15.00-16.00

mzapadka@zspwaplewo.szkolna.net

 

Kontakt   -  Librus, MS Office 365.

Ewentualny kontakt telefoniczny po przekazaniu  numeru telefonu nauczycielowi.

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Sierpień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny