Jesteśmy "Kubusiowymi Przyjaciółmi Natury" - podsumowanie programu w roku szkolnym 2021/2022

Utworzono dnia 22.06.2022

„Kubusiowi Przyjaciele Natury” to program edukacyjny poświęcony tematyce ekologicznej, organizowany przez markę Kubuś, w którym w tym roku szkolnym wzięli udział uczniowie oddziału I.

Jego celem jest proekologiczna edukacja dzieci i zachęcenie je do ruchu już od najmłodszych lat. Akcja objęła swoim zasięgiem już ponad 6,5 miliona dzieci. W tym roku po raz 13. dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych w całym kraju wzięły udział w zajęciach tematycznych, podczas których uczyły się troszczyć o środowisko naturalne, poznawały podstawowe zasady ekologii i poszerzały swoją wiedzę o tym, dlaczego warto jeść owoce i warzywa oraz jakie korzyści płyną z aktywności fizycznej.

Kalina Wolzczak, Marta Kuca

"Kubusiowi Przyjaciele Natury" edycja 2021/2022