PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Utworzono dnia 23.11.2021

3 listopada 2021 r. w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie uczniów Oddziału I na czytelników. Zanim uczniowie zostali pełnoprawnymi czytelnikami, zapoznali się z regulaminem biblioteki oraz przyrzekli kochać i szanować książki. Pierwszaki wysłuchały także fragment nagrodzonej Nagrodą Literacką Warszawy książki „Niesamowite przygody sześciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” Justyny Bednarek. Na pamiątkę tej ważnej uroczystości pierwszoklasiści otrzymali z rąk Pana Dyrektora pamiątkowe dyplomy oraz prezent - wyprawki czytelnicze przygotowane przez Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek” popularyzującej czytelnictwo wśród dzieci.

Życzymy naszym małym Czytelnikom, aby biblioteka stała się ich ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu.

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Utworzono dnia 23.11.2021, 13:12