Podziękowania Darczyńcom i Przyjaciołom Szkoły 2021

Utworzono dnia 26.10.2021, 13:38

Między dwoma lecącymi gołębiami cytat "Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia." Anthony Robbins Na białym tle otoczonym białymi i niebieskimi wrzosami tekst: Podziękowanie Darczyńcom i Przyjaciołom Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Waplewie w dowód wdzięczności, w imieniu społeczności szkolnej i własnym, składam serdeczne podziękowania za życzliwość i wsparcie podczas organizacji uroczystości nadania sztandaru Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Waplewie. Jest to dla nas bodziec i inspiracja do tego, aby jak najlepiej wykonywać naszą codzienną pracę. Z serca dziękujemy. Piotr Kolek Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Waplewie Waplewo, 23. października 2021 r.