100 rocznica urodzin Jana Pawła II - lekcja on-line w klasie I

Utworzono dnia 04.06.2020
Dziś klasa pierwsza w ramach lekcji online upamiętniła 100 rocznicę urodzin naszego patrona szkoły Jana Pawła II. W lekcję włączyli się uczniowie wraz ze swoimi rodzicami. Obecnością swoją zaszczycił nas pan Dyrektor Piotr Kolek, pani katechetka Marzena Obuchowicz  oraz gość cyklicznych spotkań z panią Asią i jej lekturą- pan Jacek Kurlej, tata Lenki. Uczniowie pogłębili i usystematyzowali swoją wiedzę na temat naszego Wielkiego Polaka, Patrioty oraz Świętego, otwartego na drugiego człowieka. Wspólnie udało nam się zaśpiewać piosenkę ,,Lolek ‘’oraz ,,Barkę’’. W końcową  część lekcji włączyli się rodzice min. pani Ania Wachowska, pan Jacek Kurlej, pan Marek Szczyglak, pani Joanna Kolek, którzy opowiadali na temat swoich osobistych przeżyć, refleksji związanych z osobą Jana Pawła II. Pani Marzenka pokazała nam swoje pamiątki związane z pielgrzymkami papieża do Polski. Mimo, iż nie mogliśmy być fizycznie w szkole, udało nam się poczuć atmosferę dzisiejszego dnia. Niech Jan Paweł II czuwa i błogosławi   nam z góry.

100 rocznica urodzin Jana Pawła II - lekcja online w klasie I

Utworzono dnia 18.05.2020, 14:06