II EDYCJA - AKADEMIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY

Utworzono dnia 05.11.2021

W konturze domu, kontur żarówki z nazwą projektu w środku, w pomarańczowych i niebieskich barwach logo organizatora - dwa koła zębate i nazwa EDukreatywnie

Celem projektu jest podniesienie kompetencji uczniów i nauczycieli placówki oraz szkół – partnerów, biorących udział w projekcie oraz podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów.

W ramach projektu uczniowie uczestniczyć będą w praktycznych zajęciach, w efekcie których rozwiną swoje kompetencje kluczowe w zakresie: TIK, postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy (takich jak: kreatywność, innowacyjność, umiejętność pracy zespołowej, samopoznania oraz świadomego wyboru dalszych kierunków kształcenia z uwzględnieniem potrzeb współczesnego rynku pracy).

W ramach projektu zakłada się rozwijanie jednej z kompetencji kluczowych w danym miesiącu (wyszczególnione w planie projektu). W ciągu danego miesiąca proponuje się szereg aktywności, możliwych do zrealizowania zarówno online jak i offline, mających na celu rozwijanie danej kompetencji u uczniów.

GALERIE:

ZAŁĄCZNIKI: