„ŚWIETLICZAKI NA TROPIE…..ZAGADEK”.

Utworzono dnia 12.10.2021

W roku szkolnym 2021/2022 świetlica szkolna przystąpiła  do II edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „ŚWIETLICZAKI NA TROPIE…..ZAGADEK”.

Organizatorem projektu jest Wydawnictwo SUKURS, reprezentowane przez redakcję dwumiesięcznika „Świetlica w Szkole”. Autorkami i koordynatorkami projektu są: Joanna Hoffmann i Paulina Cysak.

CELE PROJEKTU:

1. wychowanie aktywnego, świadomego swoich możliwości i posiadającego umiejętność współistnienia z przyrodą ucznia;
  2. uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającego świata i potrzebę ochrony przyrody;
  3. działanie na rzecz ochrony różnorodności biologicznej i ekosystemów na terenie naszego kraju i świata;
  4. rozwijanie zdolności manualnych ucznia;
  5. zainicjowanie współpracy między placówkami w całej Polsce.

Monika Trochim

Plakat od organizatora Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Świetliczaki na tropie... zagadek potwierdzający udział placówki w tegorocznej edycji. Więcej informacji na fb "Świtlicy w szkole" facebook.com/swietlicawszkoleCertyfikat za udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym Świetliczaki na tropie... zagadek. Plakat na pudrowo- różowym tle. W lewym dolnym rogu logo patronów. Po prawej stronie postacie siedzące tyłem trzymające recę w górze. Przed nimi wielki otwór do klucza.

Świetliczaki na tropie… zagadek.

Utworzono dnia 08.06.2022, 09:28

ZAŁĄCZNIKI: