DZIEŃ MAMY W PRZEDSZKOLU

Utworzono dnia 13.06.2018

25 maja przedszkolaki zaprosiły wszystkie mamy na uroczystość zorganizowaną z okazji ich święta. Mamusie stawiły się o umówionej godzinie, pełne emocji, z uśmiechami na twarzach, ale i z pewną dozą niepewności i pytaniami: czy wszystko się uda, czy moje dziecko nie zapomni tekstu wierszyka, piosenki, układu tanecznego. Dzieci również z niecierpliwością oczekiwały przyjścia swoich mam.
Wszystkich zebranych powitał pan dyrektor, Piotr Kolek. Dzieciaki spisały się na medal, z ogromnym zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz wykonywały układy taneczne. Niejednej mamie łzy wzruszenia spływały po policzkach. Po występie przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonane niespodzianki. Były całusy, uściski i życzenia. Następnie nadszedł czas na wspólną zabawę: „Kaczuchy”, „Taniec przyklejaniec”, „Zabaweczki”, tańce na gazecie. Czas upłynął w miłej i wesołej atmosferze.
Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.
Wszystkim mamom życzymy: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Dzień Mamy

Utworzono dnia 13.06.2018, 17:17