XVI Gminna Integracyjna Olimpiada Sportowa

Utworzono dnia 13.06.2018

22.05.2018 dzieci z grupy Motylki – 6 – latki wzięły udział w XVI Gminnej Olimpiadzie Integracyjnej w Olsztynku. W poszczególnych konkurencjach reprezentantami byli:

Skok w dal: Adrian Poczta, Aleksander Maziec oraz Hanna Piesiak,
Bieg na 40 metrów: Kajetan Szczepański, Bartosz Grzybowski, Aleksander Maziec oraz Hanna Piesiak.

Po przybyciu na miejsce zawodów, boisko Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego, gorąco powitał nas organizator i prowadzący olimpiadę pan Grzegorz Rudziński oraz pani dyrektor Beata Bukowska. Jak na prawdziwych sportowców przystało odśpiewaliśmy hymn państwowy i przystąpiliśmy do rywalizacji. Bardzo dzielnie walczyliśmy o każdy centymetr podczas skoków i każdą cenną sekundę podczas biegów. Trud się opłacił. Do przedszkola wróciliśmy z czterema medalami:
Hanna Piesiak – skok w dal - złoty medal,
Adrian Poczta – skok w dal – złoty medal,

Bartosz Grzybowski – bieg na 40 metrów – złoty medal,

Hanna Piesiak – bieg na 40 metrów.

Wszystkim uczestnikom i nagrodzonym składamy wielkie gratulacje.

Olimpiada sportowa

Utworzono dnia 13.06.2018, 17:39