Utworzono dnia 01.07.2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

17 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Wszystkie dzieci przyszły do przedszkola w odświętnych strojach oraz z uśmiechem na twarzy.
Grupa dzieci 6 – letnich wzięła udział w apelu, zaprezentowała krótkie przedstawienie. Pan dyrektor Piotr Kolek wręczył im pamiątkowe dyplomy zakończenia przedszkola oraz podziękowania dla rodziców za pomoc i zaangażowanie.
Grupy 3, 4 i 5 – latków w obecności pani wicedyrektor Danuty Wieczorek oraz rodziców otrzymały dyplomy ukończenia grupy przedszkolnej, a rodzice podziękowania za pomoc i wsparcie.

Wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom życzymy wspaniałego wypoczynku, słońca, uśmiechu oraz cudownie spędzonych wspólnych chwil.

Do zobaczenia we wrześniu!

Utworzono dnia 01.07.2019, 14:26