Rada Rodziców

Miło nam poinformować, że 18 września 2023 r. w naszej szkole ukonstytuowała się Rada Rodziców na rok szkolny 2023/2024.

Przewodniczącą została p. Monika Budzyńska, zastępcą p. Monika Maziec, sekretarzem p. Patrycja Rzeźnik, a skarbnikiem p. Małgorzata Rostkowska.

Pozostałymi członkami Rady Rodziców są: p. Klaudia Goc, p. Przemysław Goc, p. Anna Wachowska, p. Natalia Jakubowska , p. Ewelina Syska , p. Ewelina Wachowska.

Rada Rodziców 2023/2024 - grupa ludzi (dyrektor, 1 mężczyzna i 8  kobiet,) stoi przed wejściem do budynku szkoły.

Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny będzie okresem pomyślnej współpracy, satysfakcji z  podejmowanych działaniach, sukcesów oraz wzajemnej życzliwości.

Jednocześnie pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania, za zaangażowanie i wkład pracy, członkom Rady Rodziców działającym w minionch latach szkolnych.

Rada Rodziców w roku szkolnym 2022/2023.

Rada Rodziców 2022/2023 - grupa ludzi (8  kobiet, 2 mężczyzn) stoi przed wejściem do budynku szkoły.

Rada Rodziców w roku szkolnym 2022/2023.

Stojący przed budynkiem szkoły członkowie Rady Rodziców 2021/2022 oraz dyrektor.

Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia.

Anthony Robbins

Adres e-mail: radarodzicow.zspwaplewo@onet.pl

Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś... - Robert Reagan

Numer konta bankowego: 50 8823 0007 3001 0100 1860 0001