Rada Rodziców

Miło nam poinformować, że 16. września 2021 r. w naszej szkole została powołana Rada Rodziców na rok szkolny 2021/2022.

Przewodniczącą została Pani Monika Budzyńska, zastępcą Pan Mariusz Szczyglak, a skarbnikiem Pani Elżbieta Jasińska.

Pozostałymi członkami Rady Rodziców są: p. Milena Kowalewska, p. Marta Kowalska, p. Anna Wachowska, p. Żaneta Werner-Czerwińska, p. Bożena Liderlin,

Stojący przed budynkiem szkoły członkowie Rady Rodziców oraz dyrektor.

Mamy nadzieję, że nadchodzący rok szkolny będzie okresem pomyślnej współpracy, satysfakcji z  podejmowanych działaniach, sukcesów oraz wzajemnej życzliwości.

Jednocześnie pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania, za zaangażowanie i wkład pracy, członkom Rady Rodziców działającym w minionym roku szkolnym.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Marty Szczepańskiej za wieloletnie pełnienie funkcji przewodniczącej i efektywną realizację wielu przedsięwzięć. Jesteśmy zaszczyceni, że przez te lata mogliśmy z Panią współpracować i realizować wspólne cele.

Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia.

Anthony Robbins

Adres e-mail: radarodzicow.zspwaplewo@onet.pl

Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś... - Robert Reagan

Numer konta bankowego: 50 8823 0007 3001 0100 1860 0001
Bank Spółdzielczy w Olsztynku

Na ww rachunek można również wpłacać składki na Radę Rodziców w tytule przelewu należy wpisać  składka na Radę Rodziców, imię i nazwisko dziecka, oraz klasę do której dziecko uczęszcza. Wysokość dobrowolnej składki w roku szkolnym 2019/2020 wynosi: 30 zł za pierwsze dziecko, 20 zł za drugie dziecko, 10 zł za trzecie i kolejne dziecko.