Akademia Kompetencji Kluczowych

Utworzono dnia 02.12.2020

Rozwijamy kompetencje kluczowe

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie oddziałów IV-VIII przystąpią do realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Akademia Kompetencji Kluczowych.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji uczniów i nauczycieli placówki oraz podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych uczniów.

W ramach projektu zakłada się rozwijanie jednej z kompetencji kluczowych w danym miesiącu. Uczniowie poprzez różnorodne zajęcia praktyczne rozwiną swoje kompetencje kluczowe w zakresie: TIK, postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy (takich jak: kreatywność, innowacyjność, umiejętność pracy zespołowej, samopoznania oraz świadomego wyboru dalszych kierunków kształcenia z uwzględnieniem potrzeb współczesnego rynku pracy).

Monika Trochim, Wanda Redys

Plakat z napisem " Ta szkoławzięła bierze udział w projekcie". Pod nim domek, a w nim żarówka z napisem akademia kompetencji kluczowych

GALERIE: