Szkoła Promująca Zdrowie

Nasza placówka bierze udział w programie: „Program dla szkół”, który przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do klas I –V szkół podstawowych i ogólnokształcących szkół muzycznych I stopnia oraz klas I - II ogólnokształcących szkół baletowych, których rodzice/opiekunowie wyrazili zgodę na udział w programie i ocenie programu oraz na przetwarzanie ich danych osobowych.

W I semestrze roku szkolnego 2020/2021 dzieci będą otrzymywały owoce, warzywa, soki/przeciery owocowe, mleko i produkty mleczne przez 12 wybranych tygodni. Liczba porcji otrzymywanych przez jedno dziecko w ramach komponentu owocowo-warzywnego wynosi 44 w semestrze, natomiast liczba porcji w ramach komponentu mlecznego wynosi 42 w semestrze.