Nakręć się na pomaganie - nowy kosz na nakrętki stanął przed naszą szkołą!

Utworzono dnia 12.04.2022

"Nakręć się na pomaganie" - zdjęcie pamiątkowe darczyńców, dyrektora, licznej grupy uczniów oraz koordynatora SKW stojących przy czerwonym koszu na nakrętki w kształcie serca, znajdyjącym się przed budynkiem szkoły.

Dzięki działaniom naszej Rady Rodziców, a w szczególności dzięki Panu Przemysławowi Goc oraz sołtysowi Waplewa, Panu Mariuszowi Szczyglakowi, przed naszą szkołą stanęło ogromne czerwone serce przeznaczone na plastikowe nakrętki.

Kosz na nakrętki został ufundowany przez prezesa firmy 4IQ GROUP, Pana Marcina Chełstowskiego, za co bardzo dziękuje cała społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Waplewie, a w szczególności Szkolne Koło Wolontariatu, które jest organizatorem całorocznej akcji "Nakręć się na pomaganie".

Ideą naszej zbiórki jest pomoc dzieciom niepełnosprawnym, gdyż dochód ze sprzedaży nakrętek, przeznaczony jest na ich leczenie oraz rehabilitację.

Od kilku lat nasze Szkolne Koło Wolontariatu wspiera m.in. Ksawerego, mieszkańca naszej gminy, a także inne potrzebujące dzieci. Teraz, z pewnością będzie nam łatwiej w zbiórce nakrętek, zachęcamy więc do zapełniania naszego serca!

Nakręćmy się na pomaganie i pomagajmy!

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE.

Hanna Cieśla

Ogłoszenie ze zdjęciem chłopca i nakrętek ułożonych w kształt serca oraz tekstem „ZBIÓRKA NAKRETEK Ksawery Kokosza urodził się rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem innymi współistniejącymi schorzeniami. Zbierając nakrętki, pomagasz Ksaweremu stanąć na nogi. Zebrane nakrętki wymieniamy na pieniądze, które zostaną wpłacone na subkonto w Fundacji Dzieciom "Zdążyć Pomocą” i pomogą opłacić Ksaweremu rehabilitację. Można pomóc także wpłacając darowiznę na subkonto Ksawerego: Fundacja Dzieciom "Zdążyć Pomocą" ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa Konto: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 Tytułem: 30652 Kokosza Ksawery - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.