Młodzi wolontariusze pomagają w świetlicy

Utworzono dnia 30.11.2018

Wolontariat może przybierać przeróżne formy. Jedną z nich jest pomoc w pracach domowych. Uczniowie naszej szkoły, pod „okiem” pani Moniki Trochim, pomagają swoim młodszym kolegom i koleżankom w nauce i odrabianiu prac domowych podczas pobytu w świetlicy.
Nasza szkoła skupia wielu wolontariuszy w Szkolnym Kole Wolontariatu. Ci młodzi ludzie mają olbrzymie serca i są zawsze gotowi nieść pomoc potrzebującym. Choć uczniowie dopiero poznają czym jest wolontariat, widoczne jest duże zainteresowanie tą tematyką i z dnia na dzień przybywa chętnych w naszym kole.
Pomoc w pracach domowych realizowana będzie cyklicznie przez cały rok szkolny, a wszystkich chętnych do pomocy zachęcamy do współpracy.

Hanna Cieśla

Młodzi wolontariusze pomagają w świetlicy