Razem Ratujemy Konie VI edycja

Utworzono dnia 12.12.2018

Z przyjemnością chciałabym poinformować, że w ogłoszonym przez Szkolne Koło Wolontariatu ogólnopolskim konkursie „Razem Ratujemy Konie VI edycja”, organizowanym przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom, uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Waplewie zajęli III miejsce. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie plakatu informującego o zbiórce na azyl dla koni rehabilitujących dzieci z autyzmem oraz przeprowadzenie zbiórki na cel budowy tego azylu.
Plakat, jaki został wybrany to praca wykonana przez Nikolę Bojarską z klasy II. Nasza wspólna nagroda to 30% dofinansowania do wycieczki w Zakopanem wraz z wyżywieniem i atrakcjami.
Gratulujemy Nikoli i cieszymy się, że uczniowie naszej palcówki mogli przyczynić się do tak szczytnego przedsięwzięcia.

Hanna Cieśla, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu