Biwak zimowy

Utworzono dnia 27.02.2018

16 – 18 lutego to dla nas czas pełen wrażeń i pięknych wspomnień. Wspólnie z 6 Olsztyńską Drużyną Harcerek „Strumień” byłyśmy na biwaku, gościny udzieliła nam Szkoła Podstawowa SPSK im. św. Jana Pawła II w Olsztynku. Był to bardzo aktywny weekend. Już w piątek wieczorem odwiedziła nas pani Hania Cieśla i wycisnęła z nas siódme poty podczas Zumby – dałyśmy radę. Następnego dnia – gra terenowa ulicami Olsztynka, zbierałyśmy fragmenty puzzli, które później ułożyłyśmy w piramidę zdrowia (cały nasz pobyt odbywał się pod hasłem Zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie). W sobotę odwiedził nas pan Łukasz Klimek, który pokazał nam didgeridoo. Wspaniałe instrumenty aborygenów, których dźwięki nas oczarowały. Pan Łukasz jest mistrzem w swoim fachu – gra przepięknie. Same również miałyśmy okazję spróbować swoich sił, niektórzy odkryli w sobie nową pasję. Kolejnym gościem był Jakub Makowski, który przeprowadził małą lekcję historii. Odwiedziła nas także nasza ukochana Wrona (Magda Kozakiewicz), której śpiew wywoływał u nas „ciary” na plecach.
Nasza zastępowa Melisa (Julia Waśk) otrzymała brązowy sznur – życzymy jej samych sukcesów, siły i nowych, ciekawych pomysłów na harcerskiej drodze.
Był to bardzo intensywny, ciekawy, aktywny i zdrowy czas. Nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu.

Biwak zimowy

Utworzono dnia 27.02.2018, 14:15