Rządowy program „Aktywna tablica”

Utworzono dnia 06.10.2021

Aktywna Tablica to rządowy program na lata 2020-2024, którego celem jest rozwój szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli.

Miło jest nam poinformować, że spełniliśmy wymagania i spośród 126 wniosków organów prowadzących z województwa warmińsko-mazurskiego, nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony, w związku z czym, znaleźliśmy się na liście 62 wniosków, objętych wsparciem finansowym, w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” w roku 2021 r. Dzięki uzyskaniu maksymalnej kwoty dofinansowania - 35000 zł., mamy możliwość zakupu sprzętu multimedialnego oraz specjalistycznych pomocy dydaktycznych.

Jesteśmy przekonani, że otrzymane wsparcie finansowe przyczyni się do podniesienia jakości pracy naszej szkoły oraz uatrakcyjnienia zajęć prowadzonych dla naszych uczniów.