Godziny pracy biblioteki

Utworzono dnia 05.06.2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Informuję, że biblioteka dla uczniów i czytelników dorosłych
 jest czynna
w środę w godz. 9.00 – 15.00.

Ze względów bezpieczeństwa czytelnicy będą mogli wypożyczać i zwracać książki w tzw. strefie bezpieczeństwa – przy wejściu nr 2 do szkoły (od strony boiska).
 Wypożyczone książki z biblioteki przynosi nauczyciel biblioteki. Zwracane książki  przechodzą 4 - dniową kwarantannę. Zostają opatrzone kartką z datą zwrotu i włożone do specjalnego pojemnika.
Czytelnicy powinni być zaopatrzeni w rękawiczki i maseczki.
Przed wejściem nr 2 jest zamontowany dzwonek za pomocą którego czytelnik alarmuje nauczyciela biblioteki o swoim przyjściu. Należy zachować zalecany odstęp 2 metrów między czytelnikami podczas oczekiwania oraz podczas kontaktu z nauczycielem biblioteki.
 Nauczyciel biblioteki podczas kontaktu z czytelnikami z zewnątrz jest wyposażony w fartuch ochronny z długim rękawem, rękawiczki oraz ochronę twarzy (przyłbica ewentualnie maseczka).

Zapraszam

Joanna Kolek