Twoje 100 sekund na 100-lecie urodzin Jana Pawła II

Utworzono dnia 04.06.2020

W stulecie Jego urodzin chcemy zachęcić Was do przyłączenia się do akcji „Twoje 100 sekund na 100-lecie urodzin Jana Pawła II”
organizowanej przez Gminę Wadowice.

Podzielcie się Waszymi osobistymi wspomnieniami dotyczącymi Jana Pawła II. Co szczególnie zapadło w Waszej pamięci i zagościło w Waszym sercu? Jakie emocje towarzyszą Waszym wspomnieniom o człowieku, papieżu polaku… patronie naszej szkoły? Zachęćcie do tego swoich rodziców i dziadków. Nakręćcie krótki filmik, trwający około 100 sekund! Jeśli ktoś lepiej odnajduje się w słowie pisanym, również zapraszamy! Następnie:
umieśćcie swój materiał w komentarzu do posta na naszej stronie internetowej na portalu społecznościowym Facebook lub prześlijcie przygotowany materiał do wychowawcy lub do mnie za pośrednictwem dziennika elektronicznego lub usługi Office 365.

Ponadto, jeżeli macie własny profil facebookowy, również na nim, możecie opublikować swój materiał oznaczając to wydarzenie poprzez wklejenie linku  https://www.facebook.com/events/910279516085058/  z dopiskiem #100sekundnastulecie.

„Wspólnie stwórzmy kronikę naszych wspomnień – niech to będzie prawdziwy pomnik Jego pamięci!”

Dla uczestników Gmina Wadowice przewidziała wyjątkowe prezenty związane z 100. rocznicą urodzin Świętego.[1]
#100sekund na #100JP2
Zachęcamy!