KUFEREK KREATYWNOŚCI MAŁEGO MISIA

Utworzono dnia 25.03.2019

Grupa MISIE rozpoczęła kolejny moduł zadań w ramach projektu oraz Innowacji pedagogicznej „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” pt.: „Kuferek kreatywności Małego Misia”.
Dzieci otrzymały od Misia Bruna list, w którym zawarta była instrukcja wykonania Kuferka, wszyscy z wielkim zapałem zabrali się do pracy. W ruch poszły farby i po kilkunastu minutach był on gotowy.
W ciągu kilku następnych dni rodzice uzupełnili misiowe pudełko w różnorodne materiały plastyczne, kolorowe piórka, wstążki, patyczki.
Maluszki z wielkim zapałem realizują zadania przewidziane w module, a także wykorzystują Misiowe skarby podczas zabaw plastycznych i technicznych.  Wykonywały już „misiowe” zakładki do książek, portret Pani Wiosny, pierwsze wiosenne kwiaty – przebiśniegi.
Kuferek Małego Misia sprawia naszym najmłodszym wiele radości i inspiracji. Zapewne będzie wykorzystany jeszcze nie jeden raz.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam zapełnić nasze misiowe pudełko.

KUFEREK KREATYWNOŚCI MAŁEGO MISIA

Utworzono dnia 25.03.2019, 19:45