SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Utworzono dnia 11.01.2019

Dnia 21.12.2018r. do naszego przedszkola przybył długo oczekiwany gość. Najpierw było słychać dzwonek, potem donośne „hou, hou, hou”i pojawił się on – ukochany Mikołaj.

Wszystkie dzieci powitały go głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom, pracownikom przedszkola oraz rodzicom zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że wróci do nas za rok.

Na zakończenie spotkania obdarował grzeczne dzieci prezentami. Miłym akcentem były wspólne zdjęcia z naszym gościem i pięknie zaśpiewane kolędy.

Ta wyjątkowa wizyta wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Karolina Gątarz

Spotkanie z mikołajem