SPOTKANIE Z TRENEREM I INSTRUKTOREM KICKBOXINGU

Utworzono dnia 19.06.2021

Sport to zdrowie - nie trzeba o tym nikogo przekonywać. Dziś przedszkolaki i uczniowie klas młodszych mieli okazję przekonać się o tym na własnej skórze, a przy okazji poznać dyscyplinę sportową, którą uprawia kilka osób w naszej szkole.

Gościliśmy dziś trenera i instruktora kickboxingu, pana Wojciecha Jarosza ze swoimi zawodnikami z klubu WM WARRIORS: Kasią Szaniawską (studentką UWM w Olsztynie), Julią Waśk (uczennicą XIII LO w Olsztynie), Zosią W. (oddział VIb), Bartkiem G. i Tomkiem R. (oddział III) oraz Kubą S. (oddział IV).

Dzieci wzięły aktywny udział w treningu, miały okazję spróbować swoich sił "walcząc" z tarczami czy rywalizując w zespołach (przegrany zespół w nagrodę wykonywał dodatkowe ćwiczenie gimnastyczne).

Na zakończenie wszyscy obejrzeli pokaz walk kickboxingu w wykonaniu zawodników klubu - byliśmy pod ogromnym wrażeniem ich umiejętności, woli walki i samozaparcia.

Kto wie, może i wśród naszych uczniów i przedszkolaków są przyszli zawodnicy kickboxingu?

Bardzo dziękujemy trenerowi Wojciechowi Jaroszowi i jego podopiecznym za przyjęcie zaproszenia i przyjazd do naszej szkoły, za pokazanie nam czym jest kickboxing, za super trening, który nasze dzieci zapamiętają na długo oraz za uświadomienie, że sport może być pasją i sposobem na aktywne spędzanie czasu wolnego, a wola walki może nas doprowadzić na sam szczyt.

Wszystkim, którzy brali udział w treningu również dziękujemy za zaangażowanie, uśmiech i serce włożone w ćwiczenia, bez tego bowiem nie da się uprawiać żadnego sportu.

BRAWO WY!

SPOTKANIE Z TRENEREM I INSTRUKTOREM KICKBOXINGU