Utworzono dnia 02.07.2021

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU

„Czy ktoś czeka na wakacje ?

- Ja !

Odpoczynek przez miesiące całe dwa !

Po wakacjach jednak wiele już się zmienia.

Bo do szkoły zabieramy stąd wspomnienia."

Dorota Kluska

Minął kolejny rok szkolny, rok, który obfitował w wiele różnorodnych zdarzeń i nowych dla nas sytuacji, ale jak zawsze był to rok pełen radości, ciepła i dziecięcego śmiechu. Żegnamy go z odrobiną nostalgii, ale i nadziei, że kolejny będzie jeszcze ciekawszy i jeszcze lepszy.
Kolejna grupa pożegnała przedszkolne mury i od września rozpocznie naukę w klasie pierwszej, maluchy będą starszakami – na co czekają z ogromną niecierpliwością. Ale zanim to wszystko nastąpi, przed dziećmi dwa miesiące upragnionych wakacji, ciepła, słońca, radości i czasu spędzonego z rodziną.
Ostatni dzień w przedszkolu był bardzo uroczysty, odbył się krótki apel, na którym pan dyrektor podziękował wszystkim za wspólnie spędzony rok oraz wręczył naszym absolwentom i przedszkolakom pamiątkowe dyplomy.

Przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole, zadowolenia i wiary w swoje możliwości. Wszystkim przedszkolakom – udanych, wesołych, radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Rodzicom składamy ogromne podziękowania za pomoc, wsparcie, serce i czas poświęcony na współpracę z nami.

RADOSNYCH, BEZPIECZNYCH WAKACJI!

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!

Utworzono dnia 02.07.2021, 13:12