Przygotowania do uroczystości nadania imienia naszej szkole

Utworzono dnia 22.11.2018

Uroczystość nadania imienia Szkole Podstawowej w Waplewie jest planowana na 17 listopada 2018 roku. Małymi krokami zbliżamy się do tej, historycznej dla całej społeczności szkolnej, chwili.

30 października 2018 roku, nauczyciele, rodzice i harcerki z 17 Olsztyńskiej Drużyny  Harcerek „DOLINA”, na spotkaniu zorganizowanym w bibliotece szkolnej, wspólnie przygotowywali pamiątki dla gości oraz elementy dekoracji.

„Jest  na świecie  tyle  rzeczy,  za  które  nie  można  zapłacić żadnymi  pieniędzmi,  tylko radością, pamięcią i słowem: DZIĘKUJĘ!”

Korzystając z okazji, powyższe słowa pełne wdzięczności, kierujemy szczególnie do rodziców: p. Marty Szczepańskiej, p. Elżbiety Jasińskiej, p.  Bożeny Liderlin, p. Karoliny Chojnackiej, p. Anny Wachowskiej, p.  Kaliny Wolszczak oraz harcerek: Mileny Kurdyła, Wiktorii Waśk, Julii Waśk, Zofii Waśk, Wanesy Liderlin i Zuzanny Jasińskiej. Dziękujemy za poświęcony czas, życzliwość i okazaną pomoc.

Cieszymy się, że możemy liczyć na Wasze wsparcie i mamy nadzieję, że takich wspólnych przedsięwzięć będzie więcej.

Przygotowania do uroczystości nadania imienia naszej szkole

Utworzono dnia 22.11.2018, 10:51