Utworzono dnia 14.10.2021

Dzień Edukacji Narodowej to święto uroczyście obchodzone w naszej szkole.

Z tej okazji cała społeczność wzięła udział w uroczystej akademii. Swoją obecnością zaszczycili nas: przewodniczący Rady Miejskiej - p. Andrzej Wojda, radny - p. Jerzy Głowacz, ksiądz proboszcz Jerzy Mazur, sołtys Waplewa - p. M. Szczyglak oraz przewodnicząca Rady Rodziców - p. Monika Budzyńska.

Pan dyrektor Piotr Kolek, p. Andrzej Wojda oraz p. Monika Budzyńska złożyli moc serdecznych życzeń pracownikom naszej placówki.

Życzenia płynęły również od uczniów, w imieniu których, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali wszystkim naszym pracownikom za codzienną pracę wkładaną w ich wykształcenie i wychowanie.

Uroczysty apel był także odpowiednią okazją do wręczenia nagród wyróżniającym się nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.

14. października jest wyjątkowym dniem - świętem dla wszystkich społeczności szkolnych w całej Polsce, a sympatyczny gest, miłe słowo i uśmiech, to najcieplejszy dar od wychowanków, jaki możemy otrzymać.

W imieniu dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz własnym - DZIĘKUJEMY!

Marta Kuca,
Kalina Wolszczak