Projekt edukacyjny „Wyzwania Teodora”

Utworzono dnia 13.06.2022

Nasza Szkoła uzyskała CERTYFIKAT PLACÓWKI WSPIERAJĄCEJ WSZECHSTRONNY ROZWÓJ DZIECKA, dzięki udziałowi w projekcie edukacyjnym „Wyzwania Teodora”. Od początku roku szkolnego uczniowie Oddziałów I-III, na zajęciach bibliotecznych, zdobywali odznaki Teodora. Uzyskali różne sprawności, m.in. artystycznej duszy, detektywa, kochającego serca, małego chemika, pomocnej dłoni, przyjaciela przyrody, ratownika medycznego i kuchcikowego mistrza.  Projekt „Wyzwania Teodora” był sposobem na przekazanie dzieciom, czasem prostych, ale bardzo ważnych umiejętności i wartości. Głównym celem projektu było wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka, ale także uświadomienie dzieciom, że o własny rozwój można dbać w każdym wieku, a pomoc okazywana innym jest równie ważna, jak troska o siebie samego. Natomiast wszelkie podejmowane działania mogą być kreatywnym wyzwaniem.

Projekt edukacyjny „Wyzwania Teodora”

Utworzono dnia 15.06.2022, 08:59