Wyjazd na spektakl teatralny „Roszpunka”

Utworzono dnia 19.02.2024

Grupy przedszkolne ,,Nutki” oraz ,,Koliberki” wybrały się na magiczny spektakl teatralny ,,Roszpunka”. Ta wspaniała produkcja stworzona była z myślą o najmłodszej widowni, przyciągając ich do świata fantazji i przygody. Spektakl "Roszpunka" ukazał niezwykłą opowieść o niezależnej i silnej dziewczynce, która odważnie stawiła czoła przeciwnościom losu. Ważnym elementem tego spektaklu była autorska muzyka śpiewana na żywo, która ubogaciła całą produkcję i podkreśliła emocje bohaterów. Kompozycje były zarówno radosne, jak i wzruszające, doskonale wpasowujące się w klimat przedstawienia. "Roszpunka" to spektakl, który wprowadził naszych najmłodszych widzów w niezwykły świat baśni i marzeń. To pełne magii i inspiracji przedstawienie, bez wątpienia zostanie w sercach widzów na długo po zakończeniu spektaklu.

K. Chmielewska

Wyjazd na spektakl teatralny „Roszpunka”

Utworzono dnia 19.02.2024, 07:40