Podziękowanie od Microsoft dla Edukacji za współpracę

Utworzono dnia 28.06.2021

Microsoft dla Edukacji, wraz z życzeniami udanych wakacji i nabrania energii na jeszcze więcej wspólnych działań w kolejnym roku szkolnym,
przesyła całej naszej społeczności podziękowania za współpracę w tym roku szkolnym, który był pełen wyzwań, ale też wspaniałych projektów i zmian w cyfrowej edukacji.

Marta Kuca

Podziękowanie od Firmy Microsoft W górnej części na białym tle tekst: "Szkoło w Chmurze W imieniu całego zespołu Microsoft, chciałabym Bardzo podziękować za Państwa zaangażowanie w cyfrowy rozwój edukacji.  Państwa opiekun handlowy Agata K. Industry Executive - Education Sector Microsoft Poland" Dziękujemy za wspaniałą współpracę w roku szkolnym 2020/2021! oraz logo Firmy Microsoft. W dolnej części na pomarańczowym tle 4 ręce ze zwiniętymi dyplomami i 3  birety.