Utworzono dnia 15.06.2022

Dzień Dziecka w przedszkolu to niespodzianki od samego rana. Były życzenia: od dyrekcji, wychowawców, rodziców. Były kolorowe balony, zabawy, tańce, słodki poczęstunek. Były upominki przygotowane przez rodziców. Było kino, popcorn i napoje. Ale największą niespodzianką było pojawienie się p. Emilii Łojewskiej w asyście policjantów sierż. Joanny Wieczorek oraz st. sierż. Piotra Breńskiego. Pani Emilka przyjechała ze swoim psem-terapeutą o wdzięcznym imieniu Koko. Koko wzbudziła ogromny zachwyt wśród naszych przedszkolaków, którzy z wielką ufnością brały udział w zabawach proponowanych przez panią Emilkę. Policjanci przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy oraz spędzania czasu wolnego, a także numery alarmowe.

Bardzo dziękujemy za czas spędzony z naszymi przedszkolakami. Oprócz cudownych wrażeń na pewno zapamiętają przekazaną im wiedzę. Bardzo dziękujemy za podarowane nam niespodzianki. Był to niezapomniany Dzień Dziecka. Wszystkim małym i dużym dzieciom życzymy samych radości.

Utworzono dnia 15.06.2022, 09:29