Utworzono dnia 24.11.2022

23 listopada odbyło się Pasowanie na czytelnika. Jest to oficjalne przyjęcie uczniów klasy I do grona czytelników biblioteki szkolnej.
Głównym celem tej uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania ze zbiorów biblioteki.
Uczniowie wspaniale zdali egzamin ze znajomości regulaminu biblioteki szkolnej oraz wiedzy o książce i bajkach. Złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą czytali i szanowali książki.
Zaproszona Dyrekcja oficjalnie  pasowała każdego ucznia na czytelnika oraz rozdała pamiątkowe dyplomy, i wyprawkę czytelniczą, przygotowaną przez Instytut Książki.

Nowi czytelnicy na zakończenie uroczystości zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany w naszej pracowni gospodarstwa domowego.

Pasowanie na czytelnika 2022/2023

Utworzono dnia 24.11.2022, 07:12