Podziękowanie uczniom za uroczystość przekazania Sztandaru

Utworzono dnia 16.09.2022

Jak miło słuchać podziękowań…

Pan Dyrektor Piotr Kolek podczas apelu podziękował społeczności uczniowskiej za udział i godne reprezentowanie naszej szkoły podczas uroczystości przekazania Sztandaru.

Szczególnie miłe i ciepłe słowa skierował do przedszkolaków, którzy brawurowo zatańczyli krakowiaka i pięknie się zaprezentowali w ludowych strojach. Na pochwały zasłużyli również starsi uczniowie, którzy występowali w programie artystycznym, a także recytowali wiersze i śpiewali pieśni w kościele.

Pan Dyrektor obdarował słodyczami, ufundowanymi przez Radę Rodziców, wszystkich uczniów. Zasłużyli na nie, ponieważ stanęli na wysokości zadania w tym tak wyjątkowym dniu, który przejdzie do historii naszej szkoły.

Nie sama praca, ale jej cel sprawia, że jest to coś wyjątkowego. William Paul Yang

Największą jednak nagrodą jest dla uczniów to, że mogli uczestniczyć i współtworzyć ten dzień, a słodycze to tylko maleńki dodatek.

Jolanta Rutkiewicz,
Marta Kuca