Przygotowania do obchodów Dnia Babci i Dziadka z Laboratoriami Przyszłości

Utworzono dnia 30.01.2023, 19:19

Loga MEiN, Laboratoria Przyszłości, GOVTECH Polska

Prezentowane wyposażenie zostało zakupione dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.
​#LaboratoriaPrzyszłości
#LaboratoriaPrzyszlosci

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu, mimo że zimowe, kojarzone są z szacunkiem, ciepłem i podziękowaniami.

W tych niezwykłych dniach Babcie i Dziadkowie otrzymują od swoich wnuków wyjątkowe dowody miłości, sprawiające im ogromną przyjemność.

By uczcić te dni, nasi uczniowie edukacji wczesnoszkolnej przygotowali wspólny program muzyczno-taneczny, który uwiecznili i udostępnili swoim dziadkom w formie materiału wideo, wykorzystując aparat ze statywem.

Ponadto, drugoklasiści podczas zajęć kulinarnych przygotowali słodkie upominki. Mamy nadzieję, że smakowały wszystkim babciom i dziadkom.

Marta Kuca