Zgłębiamy tajniki technologii druku 3D

Utworzono dnia 22.10.2022, 16:17

Loga MEiN, Laboratoria Przyszłości, GOVTECH Polska

Drukarki 3D coraz częściej nazywane są maszynami przyszłości. Zajęcia z druku 3D to idealna propozycja aby spróbować swoich sił w praktyce.

Pan Jacek już od września dba o to by uczniowie zaznajamiali się z możliwościami jakie stwarza wykorzystanie drukarki 3D… Kiedy już nasycimy się pracą z gotowymi modelami i poczujemy się pewniej w obsłudze drukarki 3D, będziemy gotowi na kolejny etap pracy z tym urządzeniem - projektowanie i drukowanie własnych modeli 3D.

Nauka projektowania przestrzennego to praktyczna umiejętność rozwijająca wyobraźnię i ucząca logicznego myślenia. Uwalnia pokłady kreatywności, które drzemią w dziecięcych głowach.

Już nie możemy się doczekać!

Prezentowane wyposażenie zostało zakupione dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości.