3. edycja akcji "Dzieci uczą rodziców"

Utworzono dnia 27.09.2021

Wystartowała 3. edycja akcji "Dzieci uczą rodziców"!
Bez zawahania, trzeci rok z rzędu przyłączamy się i z niecierpliwością czekamy na lekcje.

To realizowana od roku szkolnego 2019/2020 akcja edukacyjna o zasięgu ogólnopolskim, adresowana do przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych.

Celem akcji jest wsparcie procesu edukacji dzieci oraz zachęcenie rodziców do zwiększenia ilości czasu poświęcanego na wspólną naukę ze swoimi pociechami.

Każdego miesiąca nasza placówka będzie otrzymywać darmowe materiały edukacyjne do przeprowadzenia lekcji podejmującej tematykę m.in.: bezpieczeństwa, ochrony środowiska, historii, astronomii, pomocy potrzebującym. Dodatkowo w ramach akcji przewidziano spotkania online dla uczestniczących nauczycieli i e-lekcje dla dzieci.

Marta Kuca

Certyfikat potwierdzający udział placówki w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Dzieci uczą rodziców w roku szkolnym 2021/2022 otrzymuje Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Waplewie 6. lipca 2022 Janusz Bieńkowski Prezes Centrum Rozwoju LokalnegoCertyfikat potwierdzający udział placówki w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Dzieci uczą rodziców w roku szkolnym 2021/2022 otrzymuje Grupa Tygryski z Przedszkola w Waplewie 6. lipca 2022 Janusz Bieńkowski Prezes Centrum Rozwoju Lokalnego

GALERIE: