„Każdy z Nas jest inny, równy i wyjątkowy”

Utworzono dnia 13.10.2020

Międzynarodowy projekt edukacyjny „Każdy z Nas jest inny, równy i wyjątkowy” to innowacyjny projekt, który był realizowany w naszej szkole podczas lekcji z wychowawcami w oddziałach IV i VIb. Wspierał on wychowywanie Uczniów na ludzi mądrych i szczęśliwych, samodzielnych i twórczych, a także wprowadzał ich w świat wartości moralnych.

Miło nam pochwalić się podziękowaniami i certyfikatami, które otrzymaliśmy. Obecnie, już jako oddział V i VIIb, kontynuujemy uczestnictwo w Międzynarodowym projekcie edukacyjnym, które w tym roku zmieniło nazwę na EmocJA.

We wrześniu i październiku, w ramach lekcji z wychowawcami, zrealizowaliśmy I moduł projektu - Kreatywność. Uczciliśmy m.in. Międzynarodowy Dzień Głuchych bawiąc się w kodowanie, rozmawialiśmy na temat niepełnosprawności oraz, dzięki Pani Jowicie z Migu Mig, poznaliśmy i przećwiczyliśmy zwroty grzecznościowe w języku migowym. Starsi uczniowie obchodzili Dzień Kropki. Nie możemy doczekać się szczegółów kolejnego modułu – Wyobraźnia.

Zapraszamy do galerii z naszymi zmaganiami, zarówno w tym, jak i zeszłym roku szkolnym...zmieniliśmy się troszkę.

Hanna Cieśla