(Nie)zwykła matematyka

Utworzono dnia 26.09.2022

Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "(Nie)zwykła matematyka" autorstwa Agnieszki Pabiniak, Izabeli Pietrzak i Anny Kluk-Śliwy. Celem głównym jest kształcenie inicjatywy i pomysłowości w rozwiązywaniu problemów oraz rozwijanie umiejętności wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. Uczniowie klas 4-6 będą realizowali zadania projektowe na lekcjach matematyki i biologii pod czujnym okiem pań: Joanny Małek, Agnieszki Jabłonowskiej i Anny Krasowskiej. Relacje pierwszych zadań przedstawimy wkrótce.

Certyfikat udziału w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym (Nie)zwykła Matematyka w roku szkolnym 2022/2023 dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Waplewie

Otrzymaliśmy certyfikat za realizację wszystkich zadań w ramach projektu „(Nie)zwykła matematyka”. Wykonaliśmy 24 małe projekty, w które zaangażowani byli uczniowie klas 4-8, a w jego realizację włączyli się również: panie Ania, Joanna i Agnieszka oraz pan Jacek . Uczniowie z przyjemnością wykonywali prace i kreatywnie nabywali nowe umiejętności z zakresu matematyki.

Agnieszka Jabłonowska

GALERIE:

(Nie)zwykła matematyka - kolejne zadania

Wykonywanie zadań w ramach projektu.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2022

Matematyczna gra terenowa