"Zaproś mnie na swoją lekcję" 2021/2022

Utworzono dnia 12.09.2021

Baner projektu na biało-żółtym tle napis Bierzemy udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnych Zaproś mnie na swoją lekcję

Chociaż projekt został  wdrożony w odpowiedzi na ograniczenie funkcjonowania placówek oświatowych, to ma on również potencjał do tego, aby funkcjonować w tradycyjnej edukacji. Aby zapraszać gości z całej Polski (i nie tylko) na zajęcia wystarczy mieć w sali Internet, projektor i ekran lub monitor interaktywny. Niewiele, by urozmaicić zajęcia, zainteresować uczniów poruszanymi tematami i zainspirować ich do rozwoju.

Wierzymy, że przyświecająca mu idea będzie kolejnym krokiem, razem z ocenianiem kształtującym, metodami aktywizującymi i wieloma innymi trendami w edukacji,
który przyczyni się do zwracania uwagi przede wszystkim na zalety działalności ludzkiej i opierania nauki i rozwoju na mocnych stronach oraz współpracy. W projekcie "Zaproś mnie na swoją lekcję" działa się razem - i na tym polega siła tego projektu.

Hanna Cieśla

Marta Kuca