Utworzono dnia 13.02.2018

„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara!
Dziś na moje rozkazanie niech się miły nastrój stanie.
Niech w zabawie, no i w tańcu splotą się ręce przebierańców.
Bawmy się więc wesoło, niechaj wszystkie pary wirują wkoło.”

Balony, konfetti, bibuła i małe co nieco. To wszystko potrzebne jest na balu karnawałowy. Jednak to nie wszystko, bal nie odbędzie się przecież bez przedszkolaków.
To ich energia i gotowość do wspólnej zabawy, sprawiły, iż tegoroczny bal zostanie w naszej pamięci na długo.
Sala balowa wyglądała bajecznie i kolorowo, brakowało tylko cudownie przebranych dzieci. Zjawiły się tuż po śniadaniu w pięknych strojach. Przywitaliśmy się tańcem „Marakasy”, na chwilę wszyscy przenieśliśmy się do karnawałowej Brazylii. Następnie wszystkie dzieci zaprezentowały swoje przebrania, były królewny, motylki, biedronki, strażacy, spaidermeni, bohaterowie „Gwiezdnych wojen”, policjanci, piraci …… i wielu innych.
Wszyscy bardzo dobrze się bawili w rytmie znanych i lubianych przebojów. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku oraz pysznych pączków (z racji, że był to również Tłusty Czwartek – dziękujemy SU)
Na zakończenie „wsiedliśmy” do „Pociągu”, śpiewanego przez R. Rynkowskiego i odjechaliśmy…..

Utworzono dnia 13.02.2018, 15:36