Jarmark Bożonarodzeniowy w Olsztynku

Utworzono dnia 21.12.2017

W tym roku nasze przedszkolaki wraz z dziewczętami z klasy VII i IV po raz pierwszy wystąpiły na Jarmarku bożonarodzeniowym w Olsztynku. Pięknie wykonały przygotowane kolędy i pastorałki. Pomimo chłodu na zewnątrz, w małych serduszkach było niezwykle gorąco. Dzieciaki z wielkim zaangażowaniem śpiewały i ilustrowały ruchem wybrane pastorałki. Rodzice z wypiekami na twarzach podziwiali występy swoich pociech. Pomimo mrozu było to bardzo gorące popołudnie.
Dla naszych podopiecznych był to niezwykle udany debiut na olsztyneckim Jarmarku. Mamy ogromną nadzieję, że na tym jednym występie się nie skończy.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za czynny udział i za dowiezienie przedszkolaków do Olsztynka. Dziękujemy również dyrekcji naszej placówki za wsparcie i obecność.
Do zobaczenia na kolejnym Jarmarku!