PRZEGLĄD GRUP KOLĘDUJĄCYCH - STAWIGUDA 2018

Utworzono dnia 10.01.2018

08.01.2018 grupy 5 i 6 latków pojechały do Stawigudy, gdzie w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się coroczny Przegląd Grup Kolędujących, gdzie przedszkolaki wystawiły Jasełka „Bóg się rodzi”
(wystawiane już w szkole przed świętami Bożego Narodzenia z grupą 3 – 4 latków).
Przygotowania trwały kilka tygodni, dzieci ćwiczyły śpiewanie kolęd, pastorałek, recytowały swoje role. Efekty ich pracy były ogromne, występy zakończyły się gromkimi brawami oraz słodką niespodzianką. Otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy i statuetkę.
W przeglądzie brało udział 5 grup kolędujących. Były to zarówno przedszkolaki, jak starsze dzieci. Występy wszystkich bardzo nam się podobały, ale największy sentyment mamy oczywiście do naszego przedstawienia. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się również wziąć udział w przeglądzie.

Przegląd grup kolędujących

Utworzono dnia 10.01.2018, 18:14