"Święty Mikołaj zachorował" - przedstawienie przygotowane przez rodziców

Utworzono dnia 06.12.2017

„Świat na chwilę stał się rajem

Każdy był Świętym Mikołajem!

Szczęśliwy wietrzyk otarł łzy,

I nikt w tym dniu nie mógł być zły.”

Dzień przed imieninami świętego Mikołaja, 5 grudnia rodzice przedszkolaków przygotowali dla dzieci niespodziankę. Było to przedstawienie pt: „Święty Mikołaj zachorował”. Niezwykle ciepłe, pełne dobrych uczuć ogrzało w ten chłodny dzień serduszka wszystkich, małych , dużych i tych trochę starszych.
W zabieganej codzienności na chwilę przystanęliśmy, przypomnieliśmy sobie, co jest najważniejsze: przyjaźń, miłość, pomoc drugiemu człowiekowi.
Rodzice wprowadzili nas w klimat świąt, niektórzy na nowo uwierzyli w moc świętego Mikołaja.
Dzieci były zachwycone, oglądały przedstawienie w wielkim skupieniu, rzadko się zdarza, żeby do przedszkola przybyło aż tylu świętych Mikołajów.
Bardzo dziękujemy, w imieniu pana dyrektora Piotra Kolek, wychowawczyń i przedszkolaków, rodzicom za poświęcony czas, zaangażowanie i piękne występy.
Życzymy Wam – drodzy aktorzy – niezłomnej wiary w świętego Mikołaja, spełnienia marzeń, miłości, radości i wszystkiego najlepszego.

DZIĘKUJEMY!

Święty Mikołaj zachorował - przedstawienie przygotowane przez rodziców