Wyjazd do Klubu Seniora w Olsztynku

Utworzono dnia 13.02.2018

09.02.2018 przedszkolaki wystąpiły z programem „Powróćmy jak za dawnych lat” w DDP w Olsztynku. Przeniosły babcie i dziadków w lata ich młodości. Przy dźwiękach piosenek „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Orkiestry dęte” czy „Kawiarenki” wspominały czasy gdy dziadkowie się poznali. Była to opowieść o młodzieńczej miłości – bo przecież już w przedszkolu – randkach, marzeniach i pięknym życiu we dwoje. Seniorzy mięli również okazję troszkę powspominać oglądając specjalnie dla nich przygotowaną prezentację multimedialną, przedstawiającą Klub Seniora.
Było nam bardzo miło gościć w tak uroczym miejscu. Bardzo dziękujemy pani dyrektor E. Szerszeniewskiej oraz pani E. Nowickiej za zaproszenie. Mamy nadzieję, że jeszcze nie jeden raz się spotkamy.

Wyjzad do Klubu Seniora w Olsztynku

Utworzono dnia 13.02.2018, 16:07