Utworzono dnia 28.03.2019

21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane na zielono z uśmiechem na twarzy i dobrym humorem.  Od samego rana zabrały się do pracy, trzeba było przygotować zimową pannę do dalekiej drogi. Marzanna wyszła jak zwykle piękna.
Po śniadaniu wszystkie grupy spotkały się, aby pożegnać zimę. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną o zwiastunach wiosny, nauczyły się tańczyć krótkiego układu do melodii „Nie płacz Zosiu”, a także wykonały wiosenny portret Małego Misia.
Następnie wiosennym korowodem ruszyły na boisko szkolne, gdzie w myśl tradycji spaliły Marzannę, mając nadzieję, że z zimą spotkają się dopiero za rok. Na powitanie wiosny przedszkolaki zaśpiewały piosenkę „Maszeruje wiosna”. Pogoda była piękna, sprzyjała wiosennym spacerom, dlatego dzieci udały się na poszukiwanie oznak nowej pory roku. WITAJ WIOSNO!

Utworzono dnia 28.03.2019, 19:17