ANDRZEJKI

Utworzono dnia 09.12.2019

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Jak co roku w wigilię św. Andrzeja w naszym przedszkolu odbyły się Andrzejki. Każda grupa stworzyła własny program zabawy, który odpowiadał potrzebom i zainteresowaniom dzieci. Panie wychowawczynie zorganizowały spotkanie tak, aby rozbudzić w przedszkolakach ciekawość i chęć poznania ludowej tradycji. W zabawie aktywnie uczestniczyły wszystkie dzieci, a program był bogaty i miał nieco tajemniczą, ale pełną humoru atmosferę. Przerwę między wróżbami wypełniła muzyka i wesoła, taneczna zabawa. Andrzejkową atmosferę dopełniał także kolorowy wystrój sali. Zabawa przyniosła dzieciom wiele radości. Dzień magii i humoru z całą pewnością można uznać za bardzo udany, bawiliśmy się wszyscy wspaniale. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Marianna Szydłowska

ANDRZEJKI