Utworzono dnia 20.05.2020

PRZEDSZKOLAKI UPAMIĘTNILI 100 ROCZNICĘ URODZIN JANA PAWŁA II

18 maja przypada 100 rocznica urodzin patrona naszej szkoły Jana Pawła II.  Z tej to okazji przedszkolaki, realizując jedno z zadań międzynarodowego projektu „Magiczna Moc Bajek”, wykonały przepiękne laurki, a także ozdobiły swoje okna papieskimi flagami.

Ponadto grupa Misie wzięła udział w zajęciach bibliotecznych on line z wykorzystaniem aplikacji Teams. Podczas zajęć dzieci poznały życie Wielkiego Polaka, jego dzieciństwo, pasje oraz najważniejsze wydarzenia pontyfikatu. Pani Asia przeczytała opowiadanie o Karolu Wojtyle, który po wyborze na papieża przybrał imię Jan Paweł II. Podczas słuchania uczestnicy spotkania wykonali urodzinowe laurki dla Papieża Polaka.

Bardzo dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie i serce włożone w wykonane prace. Rodzicom dziękujemy za pomoc w realizacji naszych działań i za to, że zawsze możemy na nich liczyć. Dziękujemy również pani Asi za wielką pomoc podczas realizacji naszych projektowych zadań.

Mamy ogromną nadzieję, że dzieci będą pamiętać o tym, kim był Jan Paweł II, że zawsze będzie dla nich wzorem i autorytetem oraz że będą się starali wyciągnąć z jego życia i przekazanych słów jak najwięcej dla siebie.

Utworzono dnia 20.05.2020, 16:43